Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

Bal Prymusa

 

W dniu 28. 02. 2014 r. w Zespole Szkół w Pustyni odbył się Bal Prymusa, który jest już od pięciu lat tradycją szkoły, a jednocześnie jedną z najważniejszych uroczystości. I tym razem motywem przewodnim były słowa i melodia znanej piosenki : „Pokaż na co cię stać..”. Bohaterami tego dnia byli najlepsi z najlepszych, czyli uczniowie wyróżniający się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem i zaangażowaniem w działalność na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej.

Uroczystość, organizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Jolanty Pędras i p. Doroty Stelmach, skupiła nie tylko uczniów, których w tym roku było 94, ale także i ich rodziców. Bal rozpoczął się od powitania prymusów i  ich rodziców przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego - Natalię Setlik. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły  p. Marcin Nowak, który po przywitaniu przybyłych gości pogratulował Prymusom i ich rodzicom wspaniałych osiągnięć. Następnie przekazał rodzicom prymusów listy gratulacyjne,
a prymusom piękne ozdobne teczki z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem oraz upominki przygotowane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Bobrowej Woli. Życzył również nagrodzonym uczniom dalszych sukcesów w nauce i życiu osobistym, a także nieustającej aktywności i kreatywności.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę taneczną, którą tradycyjnie rozpoczął polonez. W trakcie uroczystości panowała, jak zwykle,  bardzo miła atmosfera. Zabawa taneczna przy dźwiękach znanych przybojów dostarczała wiele radości i wzruszeń. Uroczystość na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. 

Ta miła uroczystość nie byłaby możliwa gdyby nie pomoc Rodziców, którzy dostarczyli na Bal Prymusa wspaniałe wypieki i ciasta, a także napoje. Serdecznie za to wszystkim zaangażowanym Rodzicom dziękujemy. 

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.