Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

Zakręcone pisanki

 

Czym byłaby Wielkanoc bez świątecznych pisanek? Chyba nikt nie wyobraża sobie, że mogłoby ich zabraknąć na naszych stołach. Chcąc podtrzymać piękną polską tradycję ozdabiania jajek dzieci zapoznały się z techniką quillingu i z jej pomocą stworzyły przepiękne, wyjątkowe pisanki, które później wzięły udział w ogłoszonym przez Klub Przyjaciół Dziecka konkursie „Najpiękniejsza pisanka”. Doceniając wysiłek włożony w wykonanie prac, a także zapał uczestników organizatorki postanowiły nagrodzić każdego z nich słodkim upominkiem. Dodatkowo pierwszy raz w tym roku szkolnym przyznana została „Nagroda Publiczności”, ponieważ dzieci także pragnęły wytypować własnego faworyta. W tej kategorii zwyciężyła Hanna Pietruszewska z klasy 3 A.

 

Zwycięzcami konkursu zostały natomiast:

I miejsce – Laura Jamróg kl. 3 B

II miejsce – Zuzanna Jasiewicz kl. 3 B

III miejsce – Anastazja Tomaszewska 3 B

 

Wyróżnione zostały pisanki Julii Domaradzkiej z 3 B i Nadii Goc z 1 A. i chociaż wyniki ogłoszone zostały już po Wielkanocy, podczas wręczenia nagród dzieciom towarzyszyła świąteczna atmosfera i doskonały humor. 

Konkurs plastyczny „Mój kotek”

 

Jeszcze w lutym obchodziliśmy Dzień Kota. W związku z tym uczniowie z Klubu Przyjaciół Dziecka wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój kotek”, w którym puścili wodze fantazji, tworząc portrety swoich wymarzonych kocich przyjaciół. Piękne, pełne kolorów prace zawisły na wystawie, a we wtorek 6 marca ogłoszono wyniki, a zwycięzcy otrzymali z rąk Pana Dyrektora dyplomy i nagrody.

 

I miejsce – Kornelia Pitera, kl. 3b 

II miejsce – Hanna Pietruszewska, kl. 3a

III miejsce – Gabriela Szczepanik, kl. 0

 

W uznaniu za włożone w pracę wysiłek i serce wyróżnienia otrzymali:

Jasmina Jamróg, kl. 0

Emilia Nowak, kl. 2

Wojciech Stec, kl. 3a

Igor Tarczyński, kl. 3a

Filip Serafin, kl. 3b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy za zapał i zaangażowanie.

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.