Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

III miejsce Antoniego Raka wkonkursie wiedzy pożarniczej

 

Dnia 9 kwietnia w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbył się Ogólnopolski konkurs wiedzy pożarniczej- na szczeblu powiatu „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczeń naszej szkoły Antoni Rak po zajął III miejsce. Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi, który wykazał się wszechstronną wiedzą o tematyce: gaszenie pożarów, ratownictwa medycznego, technicznego, drogowego, chemicznego oraz wodnego. 

Opiekunem ucznia jest p. Roman Mazur.

 

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.