Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

Podsumowanie konkursu „Praca moich marzeń”

 

W powiatowym konkursie „Praca moich marzeń” tradycyjnie udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Prac konkursowych w kategorii literackiej i plastycznej, wykonanych przez naszą młodzież, był naprawdę wiele. Pisali i rysowali uczniowie klas: VII, II i III gimnazjum.
25 kwietnia z Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy, podczas Powiatowego Dnia Kariery, odbyło się podsumowanie konkursu literackiego oraz plastycznego.
Zarówno w pierwszej, jak i drugiej kategorii nagrodzono uczniów naszej szkoły. III miejsce  w konkursie literackim zajęła Zuzanna Karwan z klasy III gimnazjum. Natomiast w kategorii plastycznej wyróżnienie zdobyła Natalia Mądro z klasy VII.
Nagodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.