Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

DZIEŃ

BABCI I DZIADKA

 

 

W kalendarzu uroczystości przedszkolnych jednym z najważniejszych wydarzeń jest Dzień Babci i Dziadka. Za okazaną miłość, opiekę i wychowanie dzieci pragną podziękować kochanym babciom i dziadkom, przygotowując dla nich piękne występy. 

Przedszkolaki z grupy III wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym dla licznie przybyłych gości. 

Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę: 

Maryja: Lena Dziedzic

Józef: Wojciech Skóra

Trzej królowie: Filip Trytko, Nikodem Hajduk, Konrad Szczepanik

Aniołowie: Oliwia Rybak, Maja Przybyłowicz, Kornelia Kosińska, Klaudia Dudek, Milena Kurzawa, Julia Pazdan, Antonina Gasiciel, Maja Świder, Zuzanna Wielgus, 

Pastuszkowie: Oliwier Kosiński, Szymon Siechowski, Witold Sumień, Antoni Zuba, Marcel Kusibab, Antoni Nowak, Szczepan Marciniec, Mateusz Ziarnik, Jakub Zięba.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Za piękny występ dzieci otrzymały wiele pochwał, gromkich braw i cukierków. Na koniec tego wyjątkowego spotkania, które upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie słodkiego poczęstunku.

BAL KARNAWAŁOWY

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień wyjątkowy. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a wśród nich można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, Spider-Manów, piratów, kowbojów i wiele innych barwnych, pomysłowych postaci. W rytm wesołej muzyki wszyscy bawili się doskonale. Na naszym balu emocji, radości i uśmiechów było co nie miara. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli chętnie udział. 

Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.