Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły. Publiczne Przedszkole, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej, Publiczne Gimnazjum

Zespół Szkół w Pustyni

Pomagamy Natalii Koczanowskiej 

 

Kolejny raz w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na pomoc dla Natalii Koczanowskiej. Nasza była uczennica zmaga się z ciężką chorobą. Pełna optymizmu 19 latka, absolwentka nie tylko szkoły w Pustyni, lecz również II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy i Państwowej Szkoły Muzycznej, nie poddaje się i obiecuje zwycięstwo z chorobą.

Społeczność naszej szkoły stara się jej w tym pomóc. Pierwsza zbiórka była w marcu. Obecnie akcja została powtórzona. Jedna z naszych nauczycielek, Grażyna Robaszyńska-Janiec, która uczyła Natalię w najmłodszych klasach, przygotowała trzy własnoręcznie wykonane maskotki: laleczkę, misia i kotka. Można je było zdobyć wrzucając datek i uczestnicząc potem ich losowaniu. Agata Wiater, radna Gminy Dębica zebrała 300 złotych wśród wolontariuszy, dzieci i młodzieży gminy.

Zbiórka odbyła się w dniu wywiadówek. Zaangażowali się w nią rodzice, uczniowie, nauczyciele. Zebrana kwota przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów – 1035 złotych. Losowanie maskotek odbyło się w bardzo emocjonującej atmosferze a same nagrody sprawiły ich właścicielom wielką przyjemność.

Mamy nadzieję, że nasza skromna kwota przyczyni się do poprawy zdrowia Natalii Koczanowskiej. Akcję pomogli przeprowadzić: dyrektor szkoły - Marcin Nowak oraz nauczyciele Bożena Jarosz i Krzysztof Stachowicz.

Cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Pustyni Rights Reserved.